1. ZGŁOSZENIE: W panelu reklamacyjnym w pierwszym kroku należy wybrać sklep, w którym zakupili Państwo nasz produkt. Następnie należy wypełnić formularz pamiętając, że numer kontaktowy i adres mailowy pozwoli na szybszy kontakt z naszej strony. Ważnym etapem jest szczegółowy opis usterki, który pozwoli nam zweryfikować problem. Link do panelu reklamacyjnego: https://dhl24.com.pl/serwis/axtechnology/panel-prosty/reklamacja/krok1.html

 

2. ADRES NADANIA: Należy wpisać dokładne dane kontaktowe, z którego miejsca kurier ma odebrać wadliwy towar.

 

3. INFORMACJA Z  SERWISU: Po zapoznaniu się z opisem usterki serwis będzie w stanie stwierdzić czy istnieje możliwość udzielenia Państwu pomocy zdalnie.  Jeżeli nie będzie takiej możliwości to dostaną Państwo mailem informacje z prośbą o dokończenie procesu reklamacji.

 

4. DRUK LISTU PRZEWOZOWEGO: Po dokończeniu procesu reklamacji i ustaleniu terminu odbioru sprzętu przez kuriera zostanie wygenerowany list przewozowy – prosimy o jego wydrukowanie i przekazanie kurierowi wraz z wadliwym sprzętem.

 

5. PRZYGOTOWANIE SPRZĘTU DO WYSYŁKI: Ostatni etap całego procesu – zapakowanie sprzętu. Do zakupionego sprzętu należy dołączyć paragon i kartę gwarancyjną.

v

Zdjęcia i zawartość © 2015 Ax Technology sp. z o.o sp.k. ul. Modra 62 71-220 Szczecin